Δήλωση Εγγραφής στα Μαθήματα της Διπλής Εξεταστικής

ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΠΛΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΧΕΙΜ.ΕΞΑΜ. ΑΚ.ΕΤΟΥΣ 2014-2015
(ΑΦΟΡΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΑΡΙΝΩΝ)

Ενημερώνουμε τους προπτυχιακούς φοιτητές της Σχολής Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών, ότι κατά την χρονική περίοδο από 26-1-2015 έως 8-2-2015, θα γίνονται οι ηλεκτρονικές δηλώσεις στα μαθήματα των εαρινών εξαμήνων στα οποία επιθυμούν να εξεταστούν στην τρέχουσα διπλή εξεταστική (Φεβρ.2015, ακαδημαïκού έτους 2014-15).

Σημειώνεται ότι, τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο, η ηλεκτρονική δήλωση εαρινών μαθημάτων αφορά αποκλειστικά και μόνο στην συμμετοχή των φοιτητών στην έκτακτη εξεταστική .

Για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2014-15, θα ακολουθήσει άλλη περίοδος ηλεκτρονικών εγγραφών σε εξάμηνο -δηλώσεων μαθημάτων για την οποία θα υπάρξει σχετική ενημέρωση.

Από τη Γραμματεία της Σ.Ε.Μ.Φ.Ε.